2 Eylül 2009 Çarşamba

Sarayköy Cennet Bahçesi

Sarayköy Cennet Bahçesi, Eski İstanbul Yolu 28. Km’de hemen Yurt İçi Kargo’nun karşısında bulunan kocaman yeşillik alana sahip, bahçesinde masaların, masa kenarında sandalye yerine salıncakların konmuş olduğu, 2 adet havuzunun bulunduğu, çok güzel düşünülmüş kocaman bir çocuk oyun parkının mevcut olduğu bir mekan. Geçtiğimiz sene büyük bir yangından sonra bahçe eski güzelliğini bir nebze yitirmiş. Biraz elden geçse, gerçekten adına yakışır cennet gibi bir bahçe olurmuş. Ki zaten mekanın sahibi Nilüfer Hanım (şu anda ikiz bebeklere hamile) 2010 yılında eskiden olduğu gibi çok güzel, özellikle çocuklar için çok eğlenceli bir mekan olacağını blog yorumu ile belirtti.


Kahvaltısı, köy kahvaltısı şeklinde. Peynir çeşitleri bol, reçel çeşitleri de keza.. Yani yeme-içme konusunda hiç hayal kırıklığımız olmadı. Çalışan personel de çok ilgili, saygılı ve sevecendi.

Mama sandalyesi yok dendi önce, ama sonradan çok eskiden kalma bir mama sandalyesi bulup getirdiler. Köy kahvaltısı kişi başı 17 TL.

Sonuç: İlla ki yeşillik görmek istiyoruz, illa ki şehir dışında bayaaaa uzak bir yerlere gitmek istiyoruz diyorsanız, gidilip görülebilir ama ben şahsen bir dahaki gidişimi seneye mekan yangından önceki eski haline dönünceye erteliyorum.

5 yorum:

SerpiL dedi ki...

paylaştığın için tşlerinşallah yolumuz düşer

maydanoz dedi ki...

Güzel blogunuza, maydanoz blog topluluğu arasında tanıtımı için bir sayfa ayırdım, selamlar.

Onuncu Köyün Adamı dedi ki...

Sarayköy? Tam olarak ne tarafta kalıyor acaba?

Onuncu Köyün Adamı dedi ki...

Sarayköy? Tam olarak ne tarafta kalıyor acaba?

Burcu dedi ki...

Ankara-İstanbul Yolundan dümdüz TAİ'ye gider gibi gidiyorsunuz.. Hemen sağda kalıyor..